BRAMY, FURTKI, PRZĘSŁA NOWOCZESNE

Ogrodzenia przesuwne łączą w sobie dwie pożądane cechy elegancje i użytkowość, dlatego stają się coraz popularniejszym wyborem wśród ludzi, którzy mają w planach ogrodzić swój dom lub zmodernizować swoją obecną bramę. DOMOSTYL jest firmą, która wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie, aby sprostać obecnym trendom i wymaganiom klientów.

Zalety ogrodzenia przesuwnego

Przede wszystkim bramy przesuwne ułatwiają wjazd na posesje. Dzięki temu, że przemieszczają się wzdłuż ogrodzenia, zostawiają dużo więcej miejsca do manewrowania autem, niż bramy otwierane. Każdy odwiedzający, który będzie wjeżdżał autem będzie wdzięczny za to ułatwienie. Kolejnym plusem jest fakt, że nie będą one zamykały się same przy silnym wietrze. Ogrodzenie przesuwane powinno być montowane w działkach, które są szerokie. Wynika  to z faktu ich konstrukcji. DOMOSTYL zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą dobrać odpowiednią bramę do twoich potrzeb.
Dodatkowo starannie wykonana brama będzie też niejako wizytówką domu. W zależności od naszych upodobań czy wizji prezentacji naszego ogrodzenia, możemy wybrać taką, która będzie nam najbardziej pasowała. W ofercie znajdują się bramy wykonane w stylu klasycznym, które świetnie sprawdzą się w przypadku tradycyjnych domów i ogrodzeń. Pozwalają zachować elegancki wydźwięk ogrodzenia, z ciekawymi i niebanalnymi wzorami. Nowoczesne bramy świetnie wpiszą się do projektów bardziej modernistycznych. Zostanie zachowany minimalizm i elegancja. Stonowane kolory nadadzą wyjątkowy charakter ogrodzeniu, który idealnie skomponuje się z nowoczesną architekturą. Szeroka oferta DOMOSTYL pozwala na dobranie odpowiedniej bramy.

Kompleksowe usługi

Firma DOMOSTYL oferuje pełen zakres usług. Dzięki formularzowi kontaktowemu znajdującemu się na naszej stronie mogą Państwo umówić się na darmową wycenę. Nasza oferta wspiera osoby, które nie mają czasu lub nie potrafią wykonać danych czynności. Fachowe doradztwo, które jest efektem wieloletniego doświadczenia firmy, pozwoli Państwu wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie. W ramach naszych usług, oferujemy również pomoc w zmierzeniu terenu, co może być trudne dla osoby niemającej odpowiedniej wiedzy w tym zakresie, ponieważ bardzo ważne jest uwzględnienie wszystkich wytycznych. DOMOSTYL zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy precyzyjnie ustalą wymiary zamawianej bramy. Oprócz tego firma zajmuje się transportem i montażem.

 
Co więcej, w ofercie znajdują się nie tylko bramy wjazdowe. DOMOSTYL jest firmą dla osób, które chcą w profesjonalny sposób zmodernizować swój dom. Szeroka oferta, w której znajdują się między innymi balustrady, panele ogrodzeniowe, przęsła, furtki pozwolą nadać twojemu domu niepowtarzalny charakter. Dzięki różnym modelom, możesz dobrać takie elementy, które będą najlepiej pasowały do klimatu i estetyki twojego domu. Ogrodzenia mogą być zbudowane z różnej grubości stali. Ze szczególną dbałością podchodzi się do kwestii wytrzymałości ogrodzeń. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że są one odporne na różnorodne warunki pogodowe, dodatkowe ocynkowanie zwiększa odporność stali na rdzę, a elementy, mechaniczne są wzmocnione tak, aby nie ulegały zniszczeniu. DOMOSTYL oferuje wyposażenie nowoczesne, które wpisuje się w charakter modernistycznego minimalizmu, jak i rozwiązania klasyczne, które będą idealnie dopasowywały się w klimat tradycyjnych domów.

Korzystne ceny

Ceny bram zależą od ich rodzaju i tego, z jakich materiałów są wykonane. Firma Domostyl oferuje korzystne ceny swoich produktów jak i kompleksowych usług. Wykwalifikowana kadra pracownicza dba o to, aby dostarczone materiały, były najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie firmy pomaga w realizowaniu zamówień, zgodnych z potrzebami klienta. DOMOSTYL jest największym producentem bram przesuwanych na województwie mazowieckim. Niezależnie, gdzie jesteś: Mińsk Mazowiecki, Warka, Piaseczno zostaną dostarczone Ci wyroby najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Inwestycja w bramy od DOMOSTYL jest inwestycją na lata.